Hakkımızda

‘Güvenilir Hizmette 30. Yıl’

İkra Hayvancılık şirketimiz, Çorlu ve İstanbul’un her yerine, İstanbul’a 80 km. mesafede olan Çorlu – Şahbaz köyünde 46 dönüm arazi üzerine kurulu ve 2.500 adet küçükbaş ve büyükbaş hayvan kapasiteli, tamamen YERLİ KURBANLIK çiftliği ile hizmet vermektedir.

 

Hizmetlerimiz
• Vekâletle kurban kesimi / Arzu edilirse adrese teslim
• Canlı kurban satışı / Arzu edilirse adrese teslim
• Adak, Şükür, Akika (küçük ve büyükbaş) kurbanı satış ve kesimi / Arzu edilirse adrese teslim
• Bağış kurbanları satış ve kesimi / Arzu edilirse adrese teslim
• Modern kesim mezbahası

“Modern yerli kurbanlık çiftliğimiz; Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından alınan izinler, mevcut gıda standartları ve alanında uzman Veteriner Hekimler kontrolünde İslami kesim koşullarına riayet ederek hizmetlerini yürütmektedir.

İnsan sağlığı ve çevre kirliliği konusunda duyarlı davranan şirketimiz, başlıca tehlikeler olan zoonozlar (hayvanlardan insanlara bulaşan hastalıklar) dikkatle tahlil etmektedir. Bu anlamda da çalışan personele periyodik olarak hijyen ve sanitasyon kuralları ile ilgili Veteriner Hekimlerimiz tarafından eğitim seminerleri verilmektedir.

İkra olarak hayvanlarımızı sağlıklı bir ortamda Veteriner Hekimler kontrolünde teknolojiyi takip ederek yetiştirmekteyiz. Bu anlamda “sürekli gelişimi ilke edinen” İkra Hayvancılık “önce sağlık” ilkesiyle ticari yatırımlarına devam etmektedir.

 

Kalite Politikamız

İkra Hayvancılık,  müşteri memnuniyetini ön planda tutup, dürüstçe hizmet veren bir kalite politikasına sahiptir.

Müşterilerinden gelen yeni istek ve dilekleri dikkate alarak, günümüzün getirdiği koşullar çerçevesinde en güzel hizmeti sürekli kılacaktır. Koyduğumuz hedeflere ulaşabilmemizin en kestirme yolu dürüstlük ilkelerine uymaktır.

Vizyonumuz
Azim ve kararlılıkla müşterisine sürekli hizmet eden, dürüst, çalışkan ve gelişime açık olan İkra Hayvancılığı marka haline getirmek.

error

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz!