Yazılar geri dön

Kurban ibadetinizin hazzını İkra Hayvancılık’la yaşayın

İkra Hayvancılık Genel Müdürü Murat Çalık, tamamen yerli üretim olan hayvanlarımızla insanlarımıza kesim ve hisselere bölünmüş et olarak hizmet veriyoruz, tüm dostlarımızı bekliyoruz” dedi.

İkra Hayvancık’ın yerli üretim sorumluluklarını bilen bir firma olarak kurbanlıklarını tarttığını, diş kontrolleri ile yaşlarını belirlediğini, genel sağlık kontrollerini yaptığını ve satışlara başlandığını vurgulayan Murat Çalık, “Modern mezbahasıyla, Tartısıyla, kesim imkanlarıyla, hisse bölüşüm yerleriyle tam donanımlı ve modern çiftliğimize tüm dostlarımızı bekliyoruz. Kurbanlıklarımızı modern mezbahamızda kesip parçalara ayırıyoruz. Canlı ayakta satış olduğu gibi hisse satın alımlarında da organizasyonları büyük bir titizlikle yapıyoruz. Arzu ederseniz nakliye ile alabilir yada çiftliğimiz içinde kendinizde keseblirsiniz” diye konuştu.

Kurban ibadetinizi gönül ferahlığıyla ve kolaylıkla yapmak, mağduriyet yaşamamak, ibadetinizin hazzına varmak istiyorsanız İkra Hayvancılık sizlere her imkanıyla hizmete hazırdır” diye konuştu.

İKRA HAYVANCILIK & KURBANCILIK

Tel: 0532 370 43 43 veya 0532 267 72 11
www.ikrahayvancilik.com

Bu gönderiyi paylaş

Yazılar geri dön
error

Bizi Sosyal Medyada Takip Edebilirsiniz!